top of page

Privātuma politika

Mums rūp mūsu mājas lapas viesu personas datu aizsardzība un privātums.

 

 

HUG'O mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību mēs nodrošinām atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Informācija, ko par mūsu mājas lapas viesiem iegūstam, tiek apstrādāta atbilstoši to ievākšanas mērķim.

 

Lai nodrošinātu mājas lapas lietošanas pieredzes uzlabošanu, mēs apstrādājam informāciju, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos - IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas izmantošanas iespējas. Mūsu mājas lapas viesi var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr to neiesakām, jo tādā gadījumā tiks samazinātas mājas lapas izmantošanas un uzskates iespējas. Ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem Tu vari iepazīties tālākajā tekstā.

 


Kādus personas datus mēs ievācam un kāpēc?
 

 

Esam veikuši visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, tajā paša laikā, mēs neuzņemamies atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no mūsu mājas lapas. Vēršam uzmanību uz to, ka šī Privātuma politika laika gaitā var tikt mainīta un papildināta, šajā mājas lapas sadaļā tiks publicētas visas izmaiņas, ja tādas būs. Aktuālā Privātuma Politikas redakcija te būs pieejama jebkurā laikā.

 

Piekrišana - spēkā no 2019. gada 4.aprīļa.

 

Šī mājas lapa pieder, to uztur un pārvalda SIA “HUGO Event”, vienotais reģistrācijas numurs 40203111137, juridiskā adrese: Rīga, Augusta Deglava iela 152 k-3 - 24, LV-1021(turpmāk – HUG'O).

Apmeklējot www.hugoevent.lv (turpmāk — tīmekļa vietne) Tu piekrīti mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai, kas tiek izklāstīta šajā dokumentā tālāk. Pirmo reizi, atverot mūsu lapu, atvērsies uznirstošs logs ar paziņojumu, aicinām iepazīties ar šiem noteikumiem un tos akceptēt, jebkurā laikā Tu vari pārskatīt šo politiku un atsaukt savu piekrišanu, izpildot turpinājumā sniegtos norādījumus.

 

Kas ir sīkdatnes? 

 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājas lapa saglabā Tavā datorā vai mobilajā ierīcē, kad Tu atver vietni. Tā lapai palīdz atcerēties pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esi izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

 

Kādas ir sīkdatnes?

 

Analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes krāj informāciju, kā mūsu mājas lapas apmeklētājs lieto interneta mājas lapu, piemēram, kādas sadaļas visbiežāk tiek apmeklētas. Šī informācija mums palīdz attīstīt lapu, padarīt to Tev draudzīgāku un ērtāku. Šīs sīkdatnes identificē Tavu ierīci, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos analītiskās sīkdatnes var tikt nodotas trešajām personām, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit - http://www.google.com/analytics/terms/us.html Šīs sīkdatnes tiek glabātas Tavā iekārtā ne ilgāk kā divus gadus.

 

Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.). Šīs sīkdatnes ir būtiskas, jo ir nepieciešamas lapas netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi lietot mājas lapu. Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai izpildītu Tavus pieprasījumus, kā arī, lai mājas lapa būtu spējīga atcerēties, kurai sīkdatņu lietošanai, Tu esi piekritis. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas Tavā ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma, bet ne ilgāk kā divus gadus. Tev pastāv iespēja, izmantojot pārlūkprogrammu, nodrošinātās iespējās tās atspējot, bet, tā darot, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

 

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes. 

Nodrošina reklāmas un paziņojumus, kas saistīti ar Tevi un Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pielāgotu reklāmu un paziņojumus, balstoties uz Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes lapas apmeklētāju ierīcēs glabājas pastāvīgi.

 

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana.

Apmeklējot mūsu mājas lapu, Tu tiec informēts, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Tu apstiprini, ka Esi iepazinies un piekrīti informācijai par sīkdatnēm. Pēc Tavas vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja Tu nevēlies, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Tu vari mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Tomēr ņem vērā, ka Tev nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana.

bottom of page