PRIVĀTAS

SVINĪBAS

Pasākumu organizēšana, bērnu ballītes, korporatīvie pasākumi un balles, privāto pasākumu organizēšana, vides dizains, dekorēšana, pasākumi, online pasākumi, komandas saliedēšanas pasākumi, dekorācijas, stendi, reklāmas stendi, dāvanas, radošas idejas, BTL, mārketinga aktivizācijas, prezentācija, promocijas, online ballītes, deco, deko, dekorāciju noma, atklāšanas pasākumi, dzimšanas dienas, kāzas, kāzu svinības, kāzu organizēšana, HUG'O event, HUG'O, hugoevent.lv, hugoevent, agnese tomiņa, agnese eglīte

    JO SVĒTKI IR JĀSVIN!   

press to zoom
1/31
HUG'O event
press to zoom
1/30
HUG'O event
press to zoom
1/22
HUG'O event
press to zoom
1/13

KĀZAS

  LAI ILGI UN LAIMĪGI  

Kāzas. Viens no dzīves lielajiem notikumiem. Diena, kas piepildīta emociju, laimes un tuvāko cilvēku vislabākajiem vēlējumiem.

Ikreiz, kad pie mums ierodas jaunais pāris - ievelkam elpu un klausāmies, kādu šo dienu redz viņi paši, kas svarīgi, kas patīk, ko mīl, ar ko aizraujas, kādi ir viņi paši un ko vēlas pieredzēt. 

Mums ir ļoti svarīgi, lai viss ir īsts un patiess, lai šajā dienā esat Jūs viens otram.

      Lai piepildās - ilgi un laimīgi.       

Screen Shot 2020-04-03 at 12.35.20.png

NOTIKUMI

ĢIMENEI & DRAUGIEM

  KOPĀ BŪT UN KOPĀ SVINĒT  

Kad pienācis laiks Jūsu svētkiem, tad viss jāizsapņo tā, kā mums pašiem tos gribētos svinēt, kā pašiem gribētos nosvinēt savu apaļo jubileju, kāzu gadadienu vai bērniņa piedzimšanu. 

​Mūsu dzīvēs ir daudzi mirkļi, kurus svinēt un to jādara. Svētki padara dzīvi krāsaināku un priecīgāku, svētki liek apstāties un būt šeit un tagad. Tie ir mirkļi, kad priecājamies par sevi, savu ģimeni, paveikto un piedzīvoto.

 

Svētki ir jāsvin, jo tāpēc jau mēs dzīvojam, lai svinētu SAVU dzīvi, lai kā tas notiktu. 

 

Un mums ir prieks būt klāt - ja svinēt izvēlaties ar ierastāku vai pavisam neierastu notikumu starpniecību. 

    Mēs palīdzēsim, lai Jūsu dzīves svētki ir skaisti, atmiņā paliekoši un Jums bez liekām rūpēm.       

HUG'O event
press to zoom
1/13
HUG'O event
press to zoom
1/7
HUG'O event
press to zoom
1/7
HUG'O event
press to zoom
1/9

Pilna servisa pasākuma menedžments, pasākumu dekorēšana un deko noma, bērnu ballītes, korporatīvie pasākumi un balles, privāto pasākumu organizēšana