Vasarīgo pasākumu laiks ir klāt!

Esam sagatavojuši dažas idejas Jūsu pavasara / vasaras sezonas pasākumu iedvesmai. Ir laiks doties ārā, baudīt saules starus, sagaidīt putnus un pirmos tauriņus. Laiks kopīgi svinēt dzīvi un kopā būšanu. Laiks kādam jaunam notikumam!


Komandas pasākumi. Vasara. Pavasaris.
Komandas pasākumi. Vasara. Pavasaris.

Drosmīgajiem pieder pasaule!


Vēl nebijis piedzīvojums - laišanās pa virvi un brīvais kritiens, kopīga komandas šķēršļu pārvarēšana, sirsnīgas sarunas, vakariņošana un tas viss koku galotnēs! Iespēja izvēlēties nakšņošanu turpat zvaigžņotajos nakts tīklos 13m virs zemes vai labiekārtotu mājvietu uz zemes vai kokos. Lieliska noskaņa, komandas saliedēšanās, atpūta un adrenalīna deva garantēta!

Iesakām nelielām komandām sadarbībā ar Piedzīvojuma Gars.

Ieinteresēja? Te ieskata video.
Pamodini Rīgu! Izbaudi saullēktu Daugavas vidū!


Lieliska iespēja pamosties kopā ar Rīgu un ar savējiem iesākt rītu skaistā un mazliet sportiskā garā uz SUP dēļa. Tā ir iespēja redzēt, kā mostas Rīga, izbaudīt rīta kafiju ar skaistu skatu, izbraukt cauri Rīgas kanālam un uzņemt lieliskas Instagram bildes Daugavas plašumā :) Sarunas par piedzīvoto garantētas visu turpmāko dienu!


Ja pasākumam ir iespēja atvēlēt ilgāku laiku, iesakām izvēlēties SUPot virs koku galotnēm, pilnīgi caurspīdīgā ūdenī - Rummu karjers Igaunijā. Tas tik ir piedzīvojums! Jāņem vērā visi drošības nosacījumi un jāizvēlas uzticami partneri, piemēram, SUP dēļu noma.Pašiem sava lidmašīna? Kāpēc ne?


Komandas pasākums Liepājā un eleganta nokļūšana - ātri un atšķirīgi. Lidojums vien ļauj sajusties kā īstā atvaļinājumā. Te vairāk par lidojumiem: airBaltic.