VIDES & PASĀKUMU

DIZAINS

   TO PAMANĪS UN NOVĒRTĒS   

Pasākumu organizēšana, korporatīvie pasākumi, balles, privāto pasākumu organizēšana, vides dizains, dekorēšana, pasākumi, online pasākumi, komandas saliedēšanas pasākumi, dekorācijas, stendi, reklāmas stendi, dāvanas, radošas idejas, BTL mārketinga aktivizācijas, prezentācijas, promocijas, online ballītes, deco, deko, dekorāciju noma, atklāšanas pasākumi, dzimšanas dienas, kāzas, kāzu svinības, kāzu organizēšana, HUG'O event, HUG'O, hugoevent.lv, hugoevent, agnese tomiņa, agnese eglīte, skalogu dizains, sajūtu dizains, tiešsaistes pasākumi, konferences, hibrīdpasākumi, events, pasākumu aģentūra, aģentūra, sporta spēles, mazie pasākumi, izklaides pasākumi, stends, hosti, promoteri, īstermiņa personāla noma, koncepta izstrāde, svētku noformējums

skatlogu dizains

  SAJŪTAS  

2021.gada Ziemassvētki

POP-UP zona 

KUR? 

TC SPICE HOME

vide konferencei

  SADARBĪBA  

Screen Shot 2020-04-03 at 12.35.20.png

Sadarbībā arī ar citām pasākumu aģentūrām radām vidi notikumam. Pasākums: Veselības un labjūtes tūrisms 2019.

KUR? 

Kultūrvieta SPĪDOLA

Sadarbība: 3K 

svētku noformējums

  LMT KLIENTU CENTRI  

Noformēt tirdzniecības vietas svētkiem ir izaicinājums, kuru realizējam kopā ar klientu. Skatāmies, lai vide atbilst zīmola stāstam, lai parādās, kas nebijis vai ne tik plaši izmantots. 

Lai ir skaisti un rodas svētku sajūta. 

Sadarbība:

Podi&Podi & Džineta Heringa.

Freimaņu kāzas

   SKAISTĀKĀ DIENA   

Neviens nenoliegs, ka kāzas ir viena no skaistākajām dienām cilvēku mūžā. Tad nu šī ir arī ļoti liela atbildība, lai viss ir skaisti un tā, kā jaunais pāris, īpaši līgava :) ir izsapņojusi. 

KUR?

Ānes muiža.

dizains

svētkiem birojā

  ZIEMASSVĒTKI  

Darbā mēs pavadām lielu daļu sava laika un ir tik forši, ka ir darba devēji, kuri piedomā pie tā, lai svētkos vide būtu tērpta svētu rotā. 

Mums ir tas prieks to radīt un realizēt. 

Klients: LMT