VIDES & PASĀKUMU

DIZAINS

   TO PAMANĪS UN NOVĒRTĒS   

Pasākumu organizēšana, bērnu ballītes, korporatīvie pasākumi un balles, privāto pasākumu organizēšana, vides dizains, dekorēšana, pasākumi, online pasākumi, komandas saliedēšanas pasākumi, dekorācijas, stendi, reklāmas stendi, dāvanas, radošas idejas, BTL, mārketinga aktivizācijas, prezentācija, promocijas, online ballītes, deco, deko, dekorāciju noma, atklāšanas pasākumi, dzimšanas dienas, kāzas, kāzu svinības, kāzu organizēšana, HUG'O event, HUG'O, hugoevent.lv, hugoevent, agnese tomiņa, agnese eglīte

vide konferencei

  SADARBĪBA  

Screen Shot 2020-04-03 at 12.35.20.png

Sadarbībā arī ar citām pasākumu aģentūrām radām vidi notikumam. Pasākums: Veselības un labjūtes tūrisms 2019.

KUR? 

Kultūrvieta SPĪDOLA

Sadarbība: 3K 

svētku noformējums

  LMT KLIENTU CENTRI  

Noformēt tirdzniecības vietas svētkiem ir izaicinājums, kuru realizējam kopā ar klientu. Skatāmies, lai vide atbilst zīmola stāstam, lai parādās, kas nebijis vai ne tik plaši izmantots. 

Lai ir skaisti un rodas svētku sajūta. 

Sadarbība:

Podi&Podi & Džineta Heringa.

Freimaņu kāzas

   SKAISTĀKĀ DIENA   

Neviens nenoliegs, ka kāzas ir viena no skaistākajām dienām cilvēku mūžā. Tad nu šī ir arī ļoti liela atbildība, lai viss ir skaisti un tā, kā jaunais pāris, īpaši līgava :) ir izsapņojusi. 

KUR?

Ānes muiža.

dizains

svētkiem birojā

  ZIEMASSVĒTKI  

Darbā mēs pavadām lielu daļu sava laika un ir tik forši, ka ir darba devēji, kuri piedomā pie tā, lai svētkos vide būtu tērpta svētu rotā. 

Mums ir tas prieks to radīt un realizēt. 

Klients: LMT

POP-UP

prezentācijas vieta

  ATVĒRTO DURVJU DIENAS 

Ne vienmēr vieta, kur klients vēlas uzņemt savus klientus un prezentēt produktu vai pakalpojumu, ir uzreiz piemērota, ļoti iespējams, ka vide vēl tikai taps.

 

Šādos gadījumos mēs radām vidi tur, kur sākotnēji ir tikai pļava :)

Viss, lai ir mājīgi, skaisti un uzburam sajūtu, kāda šajā vietā vēl tikai taps pēc kāda laika.

Klients: BONAVA

Griezīšu pāris

   ZE DIENA   

Latvijas vasaras nakts noslēpums. Atslēgas vārdi - noslēpumainība, nakts noslēpums, jāņtārpiņu mirdzums, zvaigžņu putekļi, neuzspēlēts, klātesošs smalkums.

Vieta: Kalnmuižas pils