top of page

Ziemassvētki birojā

Laiks, kad vairāk kopā būt. Kopā darīt un piedomāt vienam par otru tā vairāk. Sajust siltumu un mieru. Kā to vislabāk izdarīt?

Dalāmies ar idejām, kā šo svētku laiku birojā tā foršāk svinēt kopā ar savējiem.


IDEJA #1

Ja kopā ar kolēģiem vēlies pavadīt jautru un smiekliem piepildītu dienu, iesakām pozitīvi uzlādēties ar smieklu jogas palīdzību. Tas ir vienkāršs, ātrs un efektīvs veids kā sajust kopības un laimes sajūtu caur smiekliem. Kā tas notiek? Kopā ar aktivitātes vadītāju jūs veiksiet dažādus vingrinājumus, kas ietvers ne tikai neierastas kustības, bet arī stiepšanās un elpošanas vingrinājumus. Rezultātā jūs smaidīsiet! Jūs smiesieties! Būs jautri!


IDEJA #2

Vēderprieki. Kā būtu, ja katrs kolēģis uzceptu savu mīļāko kūku un Tev būtu iespēja to nogaršot? Sarīkojiet kūku degustēšanas pēcpusdienu. Tie varētu izvērsties par patiesi gardiem, skaistiem un iedvesmas pilniem svētkiem. Iespējams, tieši šogad Tu esi vēlējies izmēģināt kādu jaunu kūkas recepti, taču nav bijis ne laiks, ne vēlēšanās meklēt idejas interneta dzīlēs. Iespējams, tieši Tava kolēģa mīļākā kūka var kļūt arī par Tavu šī gada iecienītāko svētku gardumu. Iedvesmojiet un ieprieciniet viens otru. Lai gardi!IDEJA #3

Jūsu kolektīvā pamatā ir daiļā dzimuma pārstāves?

Ko jūs teiktu par sievišķīgu un izzinošu dienu darbā? Vai zini, kas ir afrodīzijs un kā to pielietot? Uzaiciniet brīnišķīgu dāmu – ēterisko eļļu terapeiti Annu un jūs iegūstiet praktiskas zināšanas par to, kā izvēlēties un kā lietot ēteriskās eļļas ar mērķi rosināt enerģiju un sievišķību.


IDEJA #4

Vai jūs esiet aktīvs kolektīvs, kam patīk joki un pārsteigumi? Iesakām ieviest Slepeno draudziņu tradīciju birojā. Tās nenoliedzami varētu izvērsties par ļoti interesantām un pārsteigumu pilnām vairākām dienām vai pat nedēļām. Atkarīgs, cik ilgu laiku posmu izlemsiet viens otru slepeni iepriecināt. Noslēgumā sarīkojiet atklāšanās pasākumu, kas paredzētu slepenā labvēļa minēšanu un atklāšanos.


IDEJA #5

Apvienojiet lietderīgo ar patīkamo. Kopīga dāvanu saiņošana varētu būt daudz interesantāka un aizraujošāka nekā darot to vienatnē. Iespējams, Tavā kolektīvā ir kāds kolēģis, kuram ar dāvanu saiņošanu neiet tik raiti un veiksmīgi kā gribētos, tādēļ jūs kopīgi varētu radīt atbalstošu un iedvesmojošu vidi, lai katrs savus mīļos varētu iepriecināt ar vizuāli baudāmu dāvaniņu. Iedvesmojieties viens no otra un dalieties ar veiksmīgākā iesaiņošanas veida knifiņiem savā starpā. Lai top sirsnīgas un mīļas dāvanas!


IDEJA #6

Vai paredzēta darba balle un labprāt vēlētos atsvaidzināt savu deju prasmi? Saorganizējiet balles deju nodarbību profesionālu pasniedzēju pavadībā, kuras laikā jūs ar kolēģiem iegūsiet pārliecību par savu deju prasmi, gūstot praktiskas zināšanas un ne tikai. Laiks kustībā tiks pavadīts lieliski.


IDEJA #7

Ballīte birojā, dziedot savas mīļākās un pavisam jaunas dziesmas kopā ar kolēģiem. Iespējams, jūsu vidū atklāsies kāds jauns talants, par ko jūs nemaz nenojautāt. Sarīkojiet sadziedāšanās pasākumu vai pat karaokes čempionātu. Šīs un daudzas citas radošas, aktīvas, izklaidējošas un relaksējošas idejas aicinām smelties.


Vēlam Tev svētku karstumā nepazaudēt savu iekšējo mieru un sajūtu par to, kā tieši Tu vēlies būt un svinēt. Lai priecīga kopā būšana un aicinām iepriecināt kolēģus ar mīļiem vārdiem un siltu smaidu.

Lai skaista svētku laiks.458 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page