Klātienes prieks un enerģija


Pasākumi ir tēma, kas šobrīd ir nolikta kaut kur diezgan tālu plauktiņā. Protams, var jau teikt, ka notiek visādi pasākumi un ar katru dienu vairāk, tādi kā visa veida vebināri, mācības un tiešsaistes vingrošanas, bet stāsts - vismaz mūsu stāsts - nav par tiem. Protams, ka mēs varam būt un esam daļa no šīs realitātes, bet šādos pasākumos nav tās emocijas, kāpēc mēs darām šo darbu, kas reizē ir arī mūsu hobijs. Un tieši tāpēc, ka šis ir arī hobijs, mēs varam atļauties drošāk teikt, ka darbam ir jāpatīk un visiem 200%, lai tas sniedz to sajūtu, ka tas nav darbs :) Un tikai tad ir laime iet uz darbu, būt darbā un strādāt ne tikai sev, bet arī klientiem. Darbs un darba rezultāts mums vienmēr ir bijis un ir klātienes prieks - gan pašiem, gan tiem, kuriem šo pasākumu organizējam. Un tā ir tāda abpusēja enerģija, kas ir kā atkarība un tieši tas šobrīd pietrūkst visvairāk. Klātienes enerģija.


Neapzinoties šo tik skaidri, mēs paši sākām saviem apkārtējiem radīt klātienes prieku, sūtot - visādi citādi nogādājot - kādus mazus pārsteigumus un tās emocijas, kas pie mums atgriezās, atļāva saprast - jā, tieši tā trūkst visvairāk - radīt prieku un gūt šo abpusējo enerģiju.


Tad nu izdomājām šodien padalīties ar veidiem, kā pat šajā laikā sagādāt šo klātienes prieku, ko varam dāvāt vienkārši parastā dienā vai pielietot kādu ideju, lai iepriecinātu mammu, tuvojas taču mīļo Māmiņu diena. Un, lūk, idejas. Ceram, kāda no tām Tev palīdzēs radīt un saņemt šo klātienes enerģiju.


Gards pārsteigums pie mammas durvīm.


  • Rauns Dārza eklēri ar kurjera piegādi. Skaists un gards pārsteigums, turklāt vari tos personificēt, sagādājot vēl lielāku prieku. Lūkojies un pasūti te.

  • Vēl īpašāk būs pašu sagatavoti kārumi, ome noteikti priecāsies par bērnu vai mazbērnu gatavotu pārsteigumu. Kad pārsteigums saņemts - nosūtiet arī iepriekš safimētu video, kā tas viss tapa.

  • Protams, vēl varat sagādāt visas sastāvdaļas, lai mamma pati var sev ko jaunu pagatavot pievienot kartīti un recepti.Bildes, bildes - īstas bildes.


Vienmēr trūkst laika bilžu albumiem, reālām, taustāmām bildēm. Te nu ir brīdis, kad atlasīt, attīstīt un nosūtīt mammai vai omei prieku, vakaros pašķirstīt sen gaidītās bildes. Bildes gan vari dāvināt ļoti dažādos formātos: albumiņš vai rāmītis, canvas, fotogrāmatas, kāda īpaša bilde - Tevis pašas vai mazbērnu pārzīmēta. Ja mamma ar tehnoloģijām uz Tu, izveidot kustīgu galeriju vai video, ko noshērot kopā ar mammas mīļāko dziesmu :).