top of page

Distances līguma noteikumi

Mums rūp mūsu mājas lapas viesu personas datu aizsardzība un privātums

 

 

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA HUGO event, Reģ. nr. 40203111137, Juridiskā adrese:

Rīga, Augusta Deglava iela 152 k-3 - 24, LV-1021, info@hugoevent.lv no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

 


Pirmslīguma informācija, pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

 

Pircējam ir jāņem vērā, ka šis komplekts ir īpaši atlasīts no dažādām preču kategorijām un neatrodas ražotāja iepakojumā. Precei līdzi nāk lietošanas instrukcija par komplekta sastāvu un lietošanu. Pircējs apzinās, ka prece ir trausla un plīstoša. Pārdevējs pārbauda preces kvalitāti pirms nodod to Pircējam.

Preces cena un piegādes cena tiek nosūtīta Pircējam viņa norādītajā pieteikuma epastā. Preces piegādes cena ir atkarīga no Pircēja atrašanās vietas. Piegādes cena norādīta mājaslapā hugoevent.lv

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Apmaksu par preci pircējam ir iespēja veikt apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu nosūtīto Pasūtījumam rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 - 5 darba dienu laikā no Rēķina apmaksa brīža. Piegādes laiks tiek saskaņots ar Pircēju.

 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam e-pastā pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot nesabojātu un nelietotu preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

  • pircējs ir lietojis preci.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika. 

bottom of page